337CKS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKS100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 337CKS100M
Manufacturer/Brand: Illinois Capacitor
Product description CAP ALUM 330UF 20% 100V T/H
Datasheets: 337CKS100M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
4000 pcs
  • Message
Specifications of 337CKS100M
Part Number 337CKS100M Manufacturer Illinois Capacitor
Description CAP ALUM 330UF 20% 100V T/H Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant