SD18-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD18-330-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 33UH 715MA 505.7 MOHM
Datasheets: SD18-330-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-330-R
Part Number SD18-330-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 33UH 715MA 505.7 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant