SD18-151-R
Product Overview
Part Number: SD18-151-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 150UH 345MA 2.18 OHM
Datasheets: SD18-151-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-151-R
Part Number SD18-151-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 150UH 345MA 2.18 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant