SD18-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD18-221-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 220UH 296MA 2.95 OHM
Datasheets: SD18-221-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-221-R
Part Number SD18-221-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 220UH 296MA 2.95 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant