SD18-1R2-R
Product Overview
Part Number: SD18-1R2-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 1.2UH 2.97A 29.4 MOHM
Datasheets: SD18-1R2-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-1R2-R
Part Number SD18-1R2-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 1.2UH 2.97A 29.4 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant