SD18-150-R
Product Overview
Part Number: SD18-150-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 15UH 1.06A 227.8 MOHM
Datasheets: SD18-150-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-150-R
Part Number SD18-150-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 15UH 1.06A 227.8 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant