SD18-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD18-4R7-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 4.7UH 1.77A 82.4 MOHM
Datasheets: SD18-4R7-R.pdf
  • Message
Specifications of SD18-4R7-R
Part Number SD18-4R7-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 4.7UH 1.77A 82.4 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant