SD18-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD18-8R2-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 8.2UH 1.38A 135.1 MOHM
Datasheets: SD18-8R2-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3800 pcs
  • Message
Specifications of SD18-8R2-R
Part Number SD18-8R2-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 8.2UH 1.38A 135.1 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant