SD18-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SD18-820-R
Manufacturer/Brand: Bussmann (Eaton)
Product description FIXED IND 82UH 446MA 1.3 OHM SMD
Datasheets: SD18-820-R.pdf
Reference Price (In US Dollars)
3800 pcs
  • Message
Specifications of SD18-820-R
Part Number SD18-820-R Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 82UH 446MA 1.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant