SRU5011-150Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU5011-150Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU5011-150Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 600MA 250 MOHM
Datasheets: SRU5011-150Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU5011-150Y
Part Number SRU5011-150Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 600MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant