SRU3028A-150Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3028A-150Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3028A-150Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 660MA 290 MOHM
Datasheets: SRU3028A-150Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2400 pcs
  • Message
Specifications of SRU3028A-150Y
Part Number SRU3028A-150Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 660MA 290 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant