SRU5011-470Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU5011-470Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU5011-470Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 47UH 320MA 800 MOHM
Datasheets: SRU5011-470Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SRU5011-470Y
Part Number SRU5011-470Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 47UH 320MA 800 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant