PM1210-R027K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R027K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-R027K
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 27NH 450MA 220 MOHM
Datasheets: PM1210-R027K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-R027K
Part Number PM1210-R027K Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 27NH 450MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant