PM1210-R015K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R015K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-R015K
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15NH 450MA 160 MOHM
Datasheets: PM1210-R015K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-R015K
Part Number PM1210-R015K Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15NH 450MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant