PM1210-R012K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R012K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-R012K
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM
Datasheets: PM1210-R012K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-R012K
Part Number PM1210-R012K Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 12NH 450MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant