PM1210-R068J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R068J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-R068J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68NH 450MA 360 MOHM
Datasheets: PM1210-R068J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-R068J
Part Number PM1210-R068J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68NH 450MA 360 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant