PM1210-R082J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-R082J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-R082J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM
Datasheets: PM1210-R082J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-R082J
Part Number PM1210-R082J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82NH 450MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant