PM1210-5R6J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-5R6J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-5R6J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 5.6UH 200MA 1.8 OHM
Datasheets: PM1210-5R6J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-5R6J
Part Number PM1210-5R6J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 5.6UH 200MA 1.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant