PM1210-4R7J-RC
Bourns Inc.Bourns Inc.
PM1210-4R7J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-4R7J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM
Datasheets: PM1210-4R7J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-4R7J-RC
Part Number PM1210-4R7J-RC Manufacturer Bourns Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 834441 pcs Data sheet PM1210-4R7J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-680J-RC
PM1210-680J-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD
In stock: 752606 pcs
Download: PM1210-680J-RC.pdf
RFQ
PM1210-4R7J
PM1210-4R7J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 220MA 1.7 OHM