PM1210-3R9J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-3R9J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-3R9J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 3.9UH 250MA 1.3 OHM
Datasheets: PM1210-3R9J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-3R9J
Part Number PM1210-3R9J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 3.9UH 250MA 1.3 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant