PM1210-4R7J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-4R7J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-4R7J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 220MA 1.7 OHM
Datasheets: PM1210-4R7J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-4R7J
Part Number PM1210-4R7J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 220MA 1.7 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 5054 pcs Data sheet PM1210-4R7J.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-4R7J-RC
PM1210-4R7J-RC
Manufacturers: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 165MA 1.5 OHM