PM1210-390J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-390J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-390J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 390UH 80MA 6.4 OHM SMD
Datasheets: PM1210-390J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-390J-RC
Part Number PM1210-390J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 390UH 80MA 6.4 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 722255 pcs Data sheet PM1210-390J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-3R9J
PM1210-3R9J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.3 OHM
In stock: 6412 pcs
Download: PM1210-3R9J.pdf
RFQ
PM1210-2R7J-RC
PM1210-2R7J-RC
Manufacturers: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM
Download: PM1210-2R7J-RC.pdf
RFQ
PM1210-390J
PM1210-390J
Description: FIXED IND 39UH 65MA 6.4 OHM SMD