PM1210-2R7J-RC
Bourns Inc.Bourns Inc.
PM1210-2R7J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-2R7J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM
Datasheets: PM1210-2R7J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-2R7J-RC
Part Number PM1210-2R7J-RC Manufacturer Bourns Inc.
Description FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant