PM1210-221J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-221J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-221J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD
Datasheets: PM1210-221J-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM1210-221J-RC
Part Number PM1210-221J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 220UH 45MA 21 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 6268 pcs Data sheet PM1210-221J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-221J
PM1210-221J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD