PM1210-1R8J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-1R8J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-1R8J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM
Datasheets: PM1210-1R8J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-1R8J-RC
Part Number PM1210-1R8J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.8UH 200MA 820 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 652125 pcs Data sheet PM1210-1R8J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-1R5J
PM1210-1R5J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 370MA 850 MOHM
In stock: 5592 pcs
Download: PM1210-1R5J.pdf
RFQ
PM1210-1R0J-RC
PM1210-1R0J-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD
Download: PM1210-1R0J-RC.pdf
RFQ
PM1210-1R8J
PM1210-1R8J
Description: FIXED IND 1.8UH 350MA 900 MOHM