PM1210-1R0J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-1R0J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-1R0J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD
Datasheets: PM1210-1R0J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-1R0J-RC
Part Number PM1210-1R0J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 227792 pcs Data sheet PM1210-1R0J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-1R0J
PM1210-1R0J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD