PM1210-1R0J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-1R0J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-1R0J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD
Datasheets: PM1210-1R0J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-1R0J
Part Number PM1210-1R0J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant