PM1210-181J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-181J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-181J
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 180UH 60MA 17 OHM SMD
Datasheets: PM1210-181J.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM1210-181J
Part Number PM1210-181J Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 180UH 60MA 17 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant