PM1210-180J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-180J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-180J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 18UH 110MA 3.3 OHM SMD
Datasheets: PM1210-180J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-180J-RC
Part Number PM1210-180J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 18UH 110MA 3.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 817360 pcs Data sheet PM1210-180J-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM1210-151J
PM1210-151J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
In stock: 5130 pcs
Download: PM1210-151J.pdf
RFQ
PM1210-1R0J
PM1210-1R0J
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1UH 400MA 700 MOHM SMD
Download: PM1210-1R0J.pdf
RFQ
Description: FIXED IND 18UH 120MA 3.6 OHM SMD