PM1210-680J-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1210-680J-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM1210-680J-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD
Datasheets: PM1210-680J-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10000 pcs
  • Message
Specifications of PM1210-680J-RC
Part Number PM1210-680J-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68UH 65MA 9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant