SCRH104R-5R2
BelBel
SCRH104R-5R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104R-5R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 5.2UH 5.1A 22 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104R-5R2.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104R-5R2
Part Number SCRH104R-5R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 5.2UH 5.1A 22 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant