SCRH104R-3R3
BelBel
SCRH104R-3R3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104R-3R3
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 3.3UH 6.7A 15 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104R-3R3.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104R-3R3
Part Number SCRH104R-3R3 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 3.3UH 6.7A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant