SCRH104R-220
BelBel
SCRH104R-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104R-220
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 22UH 2.7A 73 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104R-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104R-220
Part Number SCRH104R-220 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 22UH 2.7A 73 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant