SCRH104R-3R8
BelBel
SCRH104R-3R8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104R-3R8
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 3.8UH 6A 15 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104R-3R8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104R-3R8
Part Number SCRH104R-3R8 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 3.8UH 6A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant