SCRH104R-7R0
BelBel
SCRH104R-7R0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH104R-7R0
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 7UH 4.59A 27 MOHM SMD
Datasheets: SCRH104R-7R0.pdf
Reference Price (In US Dollars)
800 pcs
  • Message
Specifications of SCRH104R-7R0
Part Number SCRH104R-7R0 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 7UH 4.59A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant