SCRH105-101
BelBel
SCRH105-101 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH105-101
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 100UH 1.04A 470 MOHM
Datasheets: SCRH105-101.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH105-101
Part Number SCRH105-101 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 100UH 1.04A 470 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant