SCH74-820
BelBel
SCH74-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCH74-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 1.23A 480 MOHM
Datasheets: SCH74-820.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SCH74-820
Part Number SCH74-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 1.23A 480 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant