SCH74-470
BelBel
SCH74-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCH74-470
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM
Datasheets: SCH74-470.pdf
  • Message
Specifications of SCH74-470
Part Number SCH74-470 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant