SCH74-391
BelBel
SCH74-391 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCH74-391
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 390UH 460MA 2.09 OHM
Datasheets: SCH74-391.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SCH74-391
Part Number SCH74-391 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 390UH 460MA 2.09 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant