SCH74-471
BelBel
SCH74-471 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCH74-471
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 470UH 440MA 2.39 OHM
Datasheets: SCH74-471.pdf
  • Message
Specifications of SCH74-471
Part Number SCH74-471 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 470UH 440MA 2.39 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant