SCH74-680
BelBel
SCH74-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCH74-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 1.33A 350 MOHM
Datasheets: SCH74-680.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SCH74-680
Part Number SCH74-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 1.33A 350 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant