SC63LCB-560
BelBel
SC63LCB-560 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-560
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Datasheets: SC63LCB-560.pdf
  • Message
Specifications of SC63LCB-560
Part Number SC63LCB-560 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 190304 pcs Data sheet SC63LCB-560.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM
In stock: 219303 pcs
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
Download: SC63LCB-4R7.pdf
RFQ
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Description: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Download: SC63LCB-390.pdf
SC63LCB-470
SC63LCB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Download: SC63LCB-470.pdf
SC648
SC648
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 10-48V PNL MNT
Download: SC648.pdf
SC63LCB-6R2
SC63LCB-6R2
Description: FIXED IND 6.2UH 3.42A 40 MOHM
Download: SC63LCB-6R2.pdf
SC63LCB-820
SC63LCB-820
Description: FIXED IND 82UH 890MA 413 MOHM
Download: SC63LCB-820.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Description: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Download: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Description: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Download: SC63LCB-2R2.pdf
SC644ULTRT
SC644ULTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 20MLPQ
Download: SC644ULTRT.pdf
SC643ULTRT
SC643ULTRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC643ULTRT.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year