SC63LCB-390
BelBel
SC63LCB-390 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-390
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Datasheets: SC63LCB-390.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SC63LCB-390
Part Number SC63LCB-390 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 175026 pcs Data sheet SC63LCB-390.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
In stock: 209757 pcs
Download: SC63LCB-4R7.pdf
RFQ
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Download: SC63LCB-2R2.pdf
RFQ
SC63LCB-470
SC63LCB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Download: SC63LCB-470.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Download: SC63LCB-220.pdf
SC63LCB-6R2
SC63LCB-6R2
Description: FIXED IND 6.2UH 3.42A 40 MOHM
Download: SC63LCB-6R2.pdf
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
Description: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Download: SC63LCB-1R5.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Description: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Download: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-680
SC63LCB-680
Description: FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM
Download: SC63LCB-680.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
Download: SC63LCB-330.pdf
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Download: SC63LCB-1R0.pdf
SC63LCB-560
SC63LCB-560
Description: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Download: SC63LCB-560.pdf
SC63LCB-270
SC63LCB-270
Description: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Download: SC63LCB-270.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year