SC63LCB-680
BelBel
SC63LCB-680 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-680
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM
Datasheets: SC63LCB-680.pdf
  • Message
Specifications of SC63LCB-680
Part Number SC63LCB-680 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 219303 pcs Data sheet SC63LCB-680.pdf
Related Products
SC643ULTRT
SC643ULTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 20MLPQ
In stock: 63853 pcs
Download: SC643ULTRT.pdf
RFQ
SC648A
SC648A
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 10-48V PNL MNT
Download: SC648A.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 6.2UH 3.42A 40 MOHM
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
SC63LCB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Download: SC63LCB-470.pdf
SC648
SC648
Download: SC648.pdf
SC644ULTRT
SC644ULTRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC644ULTRT.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
SC63LCB-560
Description: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Download: SC63LCB-560.pdf
SC63LCB-820
SC63LCB-820
Description: FIXED IND 82UH 890MA 413 MOHM
Download: SC63LCB-820.pdf
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
Download: SC63LCB-4R7.pdf
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Description: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Download: SC63LCB-390.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year