SC63LCB-820
BelBel
SC63LCB-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 890MA 413 MOHM
Datasheets: SC63LCB-820.pdf
  • Message
Specifications of SC63LCB-820
Part Number SC63LCB-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 890MA 413 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 195923 pcs Data sheet SC63LCB-820.pdf
Related Products
SC648ADJ
SC648ADJ
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 10-40V PNL MNT
In stock: 1903 pcs
Download: SC648ADJ.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Download: SC63LCB-470.pdf
RFQ
SC643ULTRT
SC643ULTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 20MLPQ
Download: SC643ULTRT.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 68UH 920MA 338 MOHM
Download: SC63LCB-680.pdf
SC644ULTRT
SC644ULTRT
Manufacturers: Semtech
Download: SC644ULTRT.pdf
SC648AD
SC648AD
Description: AUDIO PIEZO IND 10-48V PNL MNT
Download: SC648AD.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Description: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
SC63LCB-6R2
Description: FIXED IND 6.2UH 3.42A 40 MOHM
Download: SC63LCB-6R2.pdf
SC648A
SC648A
Download: SC648A.pdf
SC63LCB-560
SC63LCB-560
Description: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Download: SC63LCB-560.pdf
SC648
SC648
Download: SC648.pdf
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year