SC63LCB-2R2
BelBel
SC63LCB-2R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-2R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Datasheets: SC63LCB-2R2.pdf
  • Message
Specifications of SC63LCB-2R2
Part Number SC63LCB-2R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 190404 pcs Data sheet SC63LCB-2R2.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
In stock: 204725 pcs
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
SC63LCB-220
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
SC63LCB-390
Description: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
SC63LCB-270
Description: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Download: SC63LCB-270.pdf
SC63LCB-470
SC63LCB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.14A 235 MOHM
Download: SC63LCB-470.pdf
SC63LCB-3R6
SC63LCB-3R6
Description: FIXED IND 3.6UH 4.15A 27 MOHM
Download: SC63LCB-3R6.pdf
SC63LCB-560
SC63LCB-560
Description: FIXED IND 56UH 1.02A 275 MOHM
Download: SC63LCB-560.pdf
SC63LCB-4R7
SC63LCB-4R7
Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 34 MOHM SMD
Download: SC63LCB-4R7.pdf
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
Description: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
SC63LCB-151
Description: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
SC63LCB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year