SC63LCB-1R0
BelBel
SC63LCB-1R0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-1R0
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Datasheets: SC63LCB-1R0.pdf
  • Message
Specifications of SC63LCB-1R0
Part Number SC63LCB-1R0 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 189593 pcs Data sheet SC63LCB-1R0.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
In stock: 191474 pcs
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
Download: SC63LCB-1R5.pdf
RFQ
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Description: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
Download: SC63LCB-101.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
Description: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Download: SC63LCB-180.pdf
SC63LCB-150
SC63LCB-150
Description: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Download: SC63LCB-150.pdf
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Description: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Download: SC63LCB-120.pdf
SC63LCB-330
SC63LCB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.35A 175 MOHM
Download: SC63LCB-330.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
SC63LCB-151
Description: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
Download: SC63LCB-151.pdf
SC63LCB-100
SC63LCB-100
Description: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
Download: SC63LCB-100.pdf
SC63LCB-390
SC63LCB-390
Description: FIXED IND 39UH 1.21A 188 MOHM
Download: SC63LCB-390.pdf
SC63LCB-2R2
SC63LCB-2R2
Description: FIXED IND 2.2UH 4.37A 20 MOHM
Download: SC63LCB-2R2.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year