SC63LCB-150
BelBel
SC63LCB-150 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63LCB-150
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Datasheets: SC63LCB-150.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SC63LCB-150
Part Number SC63LCB-150 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 188458 pcs Data sheet SC63LCB-150.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC63LCB-1R5
SC63LCB-1R5
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 1.5UH 4.6A 16 MOHM SMD
In stock: 182328 pcs
Download: SC63LCB-1R5.pdf
RFQ
SC63CB-6R2
SC63CB-6R2
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
Download: SC63CB-6R2.pdf
RFQ
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Description: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Download: SC63LCB-120.pdf
SC63LCB-270
SC63LCB-270
Description: FIXED IND 27UH 1.42A 150 MOHM
Download: SC63LCB-270.pdf
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Description: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
Download: SC63LCB-101.pdf
SC63LCB-180
SC63LCB-180
Description: FIXED IND 18UH 1.99A 100 MOHM
Download: SC63LCB-180.pdf
SC63LCB-220
SC63LCB-220
Description: FIXED IND 22UH 1.5A 119 MOHM SMD
Download: SC63LCB-220.pdf
SC63LCB-151
SC63LCB-151
Description: FIXED IND 150UH 600MA 778 MOHM
Download: SC63LCB-151.pdf
SC63CB-8R2
SC63CB-8R2
Description: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
Download: SC63CB-8R2.pdf
SC63CB-820
SC63CB-820
Description: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
Download: SC63CB-820.pdf
SC63LCB-1R0
SC63LCB-1R0
Description: FIXED IND 1UH 4.8A 14 MOHM SMD
Download: SC63LCB-1R0.pdf
SC63LCB-100
SC63LCB-100
Description: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
Download: SC63LCB-100.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year