SC63CB-6R2
BelBel
SC63CB-6R2 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63CB-6R2
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
Datasheets: SC63CB-6R2.pdf
  • Message
Specifications of SC63CB-6R2
Part Number SC63CB-6R2 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 184606 pcs Data sheet SC63CB-6R2.pdf
Related Products
SC63CB-4R7
SC63CB-4R7
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
In stock: 182538 pcs
Download: SC63CB-4R7.pdf
RFQ
SC63CB-560
SC63CB-560
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
Download: SC63CB-560.pdf
SC63LCB-100
Description: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
SC63CB-820
Description: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
SC63CB-680
Description: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
Download: SC63CB-680.pdf
SC63LCB-120
SC63LCB-120
Description: FIXED IND 12UH 2.3A 66 MOHM SMD
Download: SC63LCB-120.pdf
SC63CB-3R3
SC63CB-3R3
Description: FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
SC63CB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
Download: SC63CB-470.pdf
SC63LCB-101
SC63LCB-101
Description: FIXED IND 100UH 800MA 519 MOHM
Download: SC63LCB-101.pdf
SC63CB-390
SC63CB-390
Description: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
SC63CB-8R2
Description: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
Download: SC63CB-8R2.pdf
SC63LCB-150
SC63LCB-150
Description: FIXED IND 15UH 2.22A 79 MOHM SMD
Download: SC63LCB-150.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year