SC63CB-4R7
BelBel
SC63CB-4R7 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC63CB-4R7
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD
Datasheets: SC63CB-4R7.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SC63CB-4R7
Part Number SC63CB-4R7 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 4.7UH 3.1A 33 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 182538 pcs Data sheet SC63CB-4R7.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC63CB-6R2
SC63CB-6R2
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 6.2UH 2.85A 39 MOHM
In stock: 184606 pcs
Download: SC63CB-6R2.pdf
RFQ
SC63CB-390
SC63CB-390
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 39UH 1.42A 198 MOHM
Download: SC63CB-390.pdf
RFQ
SC63CB-560
SC63CB-560
Description: FIXED IND 56UH 1.2A 268 MOHM SMD
Download: SC63CB-560.pdf
SC63CB-8R2
SC63CB-8R2
Description: FIXED IND 8.2UH 2.7A 45 MOHM SMD
Download: SC63CB-8R2.pdf
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
Description: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
Download: SC63CB-2R7.pdf
SC63CB-820
SC63CB-820
Description: FIXED IND 82UH 910MA 436 MOHM
Download: SC63CB-820.pdf
SC63LCB-100
SC63LCB-100
Description: FIXED IND 10UH 2.91A 62 MOHM SMD
Download: SC63LCB-100.pdf
SC63CB-3R3
SC63CB-3R3
Description: FIXED IND 3.3UH 3.24A 27 MOHM
Download: SC63CB-3R3.pdf
SC63CB-470
SC63CB-470
Description: FIXED IND 47UH 1.34A 218 MOHM
Download: SC63CB-470.pdf
SC63CB-680
SC63CB-680
Description: FIXED IND 68UH 1.02A 333 MOHM
Download: SC63CB-680.pdf
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
Description: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
Download: SC63CB-2R0.pdf
SC63CB-330
SC63CB-330
Description: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD
Download: SC63CB-330.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year